Marka - Glamorous by GLAM Santa Croce

Kolekcja Santa Croce młodej marki Glamorous by GLAM jest selekcją tego co najlepsze, co nam świat włoskiej skóry może zaoferować. Kolekcja ta nawiązuje do znanych na całym świecie standardów skórzanych toskańskiego regionu Santa Croce Sull'Arno. Z historyczną tradycją sięgającą kilku stuleci, gdzie znajdują się najlepsi z najlepszych w dziedzinie obróbki skóry.

pelleteria

Torebki z metką Made in Italy wykonane są z tych najlepszych skór tzw. VEGETABLE TAN. Skóry te odznaczają się niezwykłą "grubością/wytrzymałością", charakterystycznymi naturalnymi wzorami i przepięknymi kolorami. Na pierwszy rzut oka można zauważyć piękno natury i doskonałość, którą gwarantuje ten właśnie rodzaj obróbki.

peelle

Wybór skóry w pracowniach w Santa Croce dokonywany jest przez profesjonalistów zajmujących się obróbką skóry, zmianami kolorów, odcieni i właściwości skóry po to, aby uzyskać produkt, który będzie wyróżniać markę Glamorous by GLAM.

Doświadczeni profesjonaliści Glamorous by GLAM zajmują się produkcją wyłącznie w głównym centrum toskańskiej skóry, gdzie oprócz tradycyjnej produkcji produktów, wykonywanych przez profesjonalne ręce, powstaje design, a produkty te są technicznie modelowane.

Glamorous by GLAM dedykuje swoje produkty tym, którzy uwielbiają łączyć luksus z codzienną praktycznością, a jednocześnie chcą prezentować się jako profesjonaliści i menedżerzy, a także tym, którzy kochają toskańską tradycję produktów skórzanych z przeszłości.

ykk

Wszystkie produkty Glamorous by GLAM są wykonane ze skóry produkowanej wyłącznie w toskańskich pracowniach, które są członkiem konsorcjum Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetale, co zapewnia najwyższą jakość produktu końcowego. We wszystkich produktach Glamorous by GLAM kolekcji Santa Croce został użyty metalowy zamek błyskawiczny marki YKK, która jest wiodącym producentem w świecie mody.

cena
642 zł1 887 zł
SORTUJ PRODUKTY WG NAJTAŃSZE NAJDROŻSZE NAJNOWSZE      |