Zwrot towarów

Oto przetłumaczona treść informacji dotyczących prawa do odstąpienia od umowy:

Jeśli jesteś konsumentem, masz prawo zgodnie z § 1829 Kodeksu cywilnego (ustawa nr 89/2012 Dz.U.) do zwrotu zakupionego towaru bez podawania przyczyny, w terminie 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania towaru. Prawo to przysługuje także w przypadku, gdy zamówienie zostanie złożone przez Internet z opcją odbioru osobistego w jednym z naszych kamieniarni.

Decydującym czynnikiem dla zachowania terminu jest data wysłania oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro odstoupení se počítá od soboty včetně).

Jeśli nie zamierzają Państwo dokonać zwrotu w naszym sklepie stacjonarnym, towar należy odesłać pocztą zwykłą na adres:

Glam Stará cesta 1/2286 37006 České Budějovice

Aby zakończyć proces zwrotu, prosimy o wysłanie e-maila na adres reklamace@glam.cz z informacją o numerze zamówienia, pozycjach, które mają być zwrócone, i numerze konta bankowego, na który ma być przelana kwota.

Uwaga! Zwrot może być zrealizowany tylko w przypadku przesłania e-maila z informacjami dotyczącymi tego, co mamy zrobić z zwracaną przesyłką (czy wymienić, czy zwrócić pieniądze). W przypadku pytań lub komplikacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 728 859 859.