Jak dokonać wymiany zamówienia

Utwórz nowe zamówienie, wybierz dostawę, którą preferujesz w koszyku, ale jako metodę płatności wybierz płatność z góry przelewem bankowym. W polu uwagi zamówienia wprowadź informacje o wymianie oraz numer poprzedniego zamówienia. Następnie spakuj produkty i wyślij je na adres: Glam Stará cesta 1/2286 37006 České Budějovice Czechy Mogą wystąpić sytuacje, w których suma oryginalnego zamówienia jest niższa niż nowego zamówienia. W takim przypadku skontaktujemy się z Państwem po złożeniu zamówienia w celu uzgodnienia różnicy do zapłaty przelewem bankowym.

Po otrzymaniu zamówienia i uregulowaniu ewentualnej różnicy między zamówieniami, wyślemy nowe zamówienie wybraną przez Państwa metodą dostawy.

Po upływie okresu 14 dni od otrzymania zamówienia, sprzedawca zastrzega sobie prawo do odmowy wymiany (po upływie okresu, prosimy o wcześniejszy kontakt w celu omówienia tej wyjątkowej sytuacji). Produkty muszą być nieużywane, w oryginalnym opakowaniu. Prosimy o odpowiednie opakowanie produktów tak, jak otrzymali Państwo zamówienie. Dzieje się to w celu umożliwienia innemu klientowi cieszenia się zakupem tak samo, jak to miało miejsce w Państwa przypadku.

Podsumowując, zalecany sposób postępowania to:

  1. Wyślij nam e-mail na adres reklamace@glam.cz z informacją o wymianie produktu.

  2. Utwórz nowe zamówienie z preferowaną metodą dostawy, ale jako formę płatności wybierz przedpłatę przelewem bankowym. W polu uwagi zamówienia wpisz: Wymiana za zamówienie numer xxxx (uzupełnij numer z faktury lub wiadomości e-mail). Nie płacą Państwo niczego.

  3. Spakuj produkty do zwrotu w odpowiednim opakowaniu i wyślij na adres: Glam Stará cesta 1/2286 37006 České Budějovice, Czech republic. Nie umieszczajcie niczego w paczce; ważne jest, aby nazwa na paczce była taka sama jak nazwa osoby składającej zamówienie.

  4. Nasi pracownicy odbiorą paczkę, ją sprawdzą, a jeśli wszystko będzie w porządku, natychmiast wyślemy nowe zamówienie na Państwa adres. Ewentualne nadpłaty/niedopłaty będą komunikowane natychmiast po złożeniu zamówienia w punkcie 2, aby nie opóźniać wysyłki nowego zamówienia.

  5. Gotowe