Damska skórzana torebka na ramię Glamorous by GLAM Santa Croce -brązowy

167 €
Glamorous by GLAM Santa Croce
#Skóra naturalna KOD: 2+1FREE
Dostępny
Przewidywany termin dostawy w środę 24. 7.
<p>Szybkie zamówienie nawet bez rejestracji</p>

Szybkie zamówienie nawet bez rejestracji

<p>Wszystkie produkty w magazynie</p>

Wszystkie produkty w magazynie

<p>Zamówienia do godziny 13:00 są natychmiast wysyłane</p>

Zamówienia do godziny 13:00 są natychmiast wysyłane


Opis i parametry

Nowa kolekcja
Parametry podstawowe
Kolor brązowy
Materiał Skóra naturalna
Wykonanie Vegetable tan
Model Na ramię
Format A4 tak
Zapięcie Na suwak
Ilość kieszeni wewnętrznych 4
Ilość zewnętrzne kieszenie 1
Elementy metalowe Antyczny mosiądz
Dopinany pasek tak
Możliwość regulowania długości paska tak
Opakowanie prezentowe Glamorous by GLAM tak
Wyprodukowano we WŁOSZECH
Dustbag tak
Kod produktu P67649
Marka Glamorous by GLAM Santa Croce

Kolekcja Santa Croce młodej marki Glamorous by GLAM jest selekcją tego co najlepsze, co nam świat włoskiej skóry może zaoferować. Kolekcja ta nawiązuje do znanych na całym świecie standardów skórzanych toskańskiego regionu Santa Croce Sull'Arno. Z historyczną tradycją sięgającą kilku stuleci, gdzie znajdują się najlepsi z najlepszych w dziedzinie obróbki skóry.

pelleteria

Torebki z metką Made in Italy wykonane są z tych najlepszych skór tzw. VEGETABLE TAN. Skóry te odznaczają się niezwykłą "grubością/wytrzymałością", charakterystycznymi naturalnymi wzorami i przepięknymi kolorami. Na pierwszy rzut oka można zauważyć piękno natury i doskonałość, którą gwarantuje ten właśnie rodzaj obróbki.

peelle

Wybór skóry w pracowniach w Santa Croce dokonywany jest przez profesjonalistów zajmujących się obróbką skóry, zmianami kolorów, odcieni i właściwości skóry po to, aby uzyskać produkt, który będzie wyróżniać markę Glamorous by GLAM.

Doświadczeni profesjonaliści Glamorous by GLAM zajmują się produkcją wyłącznie w głównym centrum toskańskiej skóry, gdzie oprócz tradycyjnej produkcji produktów, wykonywanych przez profesjonalne ręce, powstaje design, a produkty te są technicznie modelowane.

Glamorous by GLAM dedykuje swoje produkty tym, którzy uwielbiają łączyć luksus z codzienną praktycznością, a jednocześnie chcą prezentować się jako profesjonaliści i menedżerzy, a także tym, którzy kochają toskańską tradycję produktów skórzanych z przeszłości.

ykk

Wszystkie produkty Glamorous by GLAM są wykonane ze skóry produkowanej wyłącznie w toskańskich pracowniach, które są członkiem konsorcjum Vera Pelle Italiana Conciata al Vegetale, co zapewnia najwyższą jakość produktu końcowego. We wszystkich produktach Glamorous by GLAM kolekcji Santa Croce został użyty metalowy zamek błyskawiczny marki YKK, która jest wiodącym producentem w świecie mody.


Podobne produkty

Damska skórzana torebka na ramię Glamorous by GLAM Santa Croce -brązowy - Damska skórzana torebka na ramię Glamorous by GLAM Santa Croce -brązowy -
#Skóra naturalna KOD: 2+1FREE

Damska skórzana torebka na ramię Glamorous by GLAM Santa Croce -brązowy

167 €
Dostępny
U Państwa w środę 24. 7.